Darıca Halı Yıkama Darıca Koltuk Yıkama Darıca Perde Yıkama Osmanlı Perde Yıkama Temizleme Stor Store Zebra

Osmanlı

Halı Yıkama

Darıca

Darıca Kocaeli

08:30 - 18:30

Pazartesi Cumartesi

Darıca Perde Yıkama

Darıca Perde Yıkama Temizleme Temizliği
7 Oca

Darıca Perde Yıkama

Darıca Perde Yıkama  – Osmanlı  Halı Koltuk Perde Yıkama

Darıca Perde Yıkama , Darıca çevresinde Stor / Zebra perde temizleme alanında göstermiş olduğu performansı ve gün geçtikçe artan müşteri portföyü ile siz değerli Darıca halkına hizmet vermektedir. Stor perde yıkama işlemi dikkat edilmesi gereken bir yıkama işlemi olması nedeniyle bu işin uzman / teknik ekiplerce yapılması gerekmektedir.

Stor Perde Yıkama / Temizleme /  Temizliği

Stor perdeler evlerimizin, ofislerimizin vazgeçilmez ve bir o kadar estetik görünümünü tamamlayan dekoratif perde çeşididir. Renk renk ve desen desen, bulunduğu ortamı şenlendiren bu perdelerin kirlenmesi ve bütün bu güzellikleri bozmasını kimse istemez. Belirli zaman aralıkları stor perdelerin yıkanması bu sorunu ortadan kaldırır. Hijyenik bir şekilde Darıca da stor perde yıkama hizmeti veren firmamız sizi bu sorunlardan kurtarmaktadır. Detaylar ve fiyatlar için bizi arayınız.

Stor Perde Temizliği / Temizleme / Yıkama

Stor perdelerin temizliği ortamın ferahlığı ile doğrudan alakalıdır. Bunun yanında zamanında temizlenmeyen storların ömrü kısalacak ve özellikle ipli storlar kısa zamanda deforme olacaktır. Storların ömrünü uzatmak için en az 6 ayda bir perdeler yıkanmalıdır. Böylelikle hem temizlenmiş olacak hem de perdelerin ömrü uzayacaktır. Firmamız stor perde temizliği ile birlikte stordaki eksikleri de tamamlayarak kusursuz bir temizlik sunmaktadır.

Zebra Perde Temizliği / Temizleme / Yıkama

Hassas bir stor yıkama ve zebra perde yıkama işleminin sağlıklı bir yıkama ve temizleme şartlarının oluşabilmesi için stor perdeler dikkatli bir şekilde yerinden çıkartılması gerekmektedir. Stor ve zebra perdelerde kullanılan mekanizma ve aparatların sökme yıkama ve takma işlemlerinde kesinlikle zarar görmemeleri gerekmektedir. Aksi taktirde perdelerin mekanizmasının zarar görmesi halinde perdeler kullanılamaz hale gelebilir. Darıcanın lider marka tescilli stor perde yıkamacısı, garantili olarak sökme, yıkama ve montaj hizmeti sunmakla birlikte stor tadilatı hizmeti de vermektedir.

Darıca Perde Yıkama

Kaynarca Perde Yıkama

Gebze Perde Yıkama

Tuzla Perde Yıkama

Pendik Perde Yıkama

Osmanlı Halı Yıkama Profesyonel Halı Yıkama İçin Bizi Arayınız

0 262 655 18 17 0 541 655 18 17

Darıca Perde Yıkama Temizleme Temizliği

Darıca da Profesyonel Stor Perde Yıkama Hizmeti

Darıca da profesyonel hizmet veren firmamız son teknoloji ürünü stor perde yıkama makineleri ile insan sağlığına zararsız deterjanları kullanarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünmeyi öncelikli olarak ilke edinmiş ve bu konuda hiç bir tolerans tanımamaktadır. Bununla birlikte Darıcanın en iyi stor perde yıkayan firması olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır. Perde temizliği konusunda, fiyatlarımız açısından da firmamız gerekli tüm ekonomik altyapı zeminini oluşturmuş ve en uygun stor yıkama fiyatlarını müşterilerine yansıtarak taktirlerini kazanmıştır. Darıca’da tüm ilçelerimizde uzman personellerimizle stor perdeleriniz itina ile yıkanmakta ve ilk günkü gibi pırıl pırıl olarak yerine takılmaktadır.

Leave a Reply