Darıca Halı Yıkama Darıca Koltuk Yıkama Kaynarca Halı Yıkama - Profesyonel Halı Temizlem Yerinde Cami Halısı

Osmanlı

Halı Yıkama

Darıca

Darıca Kocaeli

08:30 - 18:30

Pazartesi Cumartesi

Kaynarca Halı Yıkama

Kaynarca Halı Yıkama
9 Oca

Kaynarca Halı Yıkama

Kaynarca Halı Yıkama. Kaynarca ve çevresinde profesyonel Halı Yıkama hizmeti vermekteyiz. En iyi hizmet için bizi arayınız.

Halıların büyüklüğüne göre dokusunda milyonlarca iplik düğümü vardır. El emeği ve göz nuru ile dokunan elde dokunmuş halılar bu yüzden bulundukları ortama bir sıcaklık duygusu katarlar. Bugün daha çok makinelerde dokunan halılarda bu duygu yoktur. Sadece dekoratif ve estetik güzellik taşırlar o kadar. Bu nedenle el dokuması halılar çok kıymetlidir ve özenle korunması gerekir.

Halı yıkama işini yapan firmaların, bu işi kurallarına uygun şekilde yapması her şeyden önce kendi saygınlıklarını korumaları ve prensiplerine uygun şekilde müşteri memnuniyeti yaratmaları açısından önemlidir.

Makine halıları, el dokuma halıları, step halılar, shaggy halıları veya antika halıların hepsinin kendine özge bir yıkama tekniği ve yöntemi vardır. Her halıya aynı yöntemleri uygulamak son derece yanlış olur. Halı temizleme firmalarının bu işi titizlikle yapmaları gerekir. Müşterilerin de halı temizlik firmalarını seçmelerinde aynı titizliği göstermesi gerekir.

Halı ve kilim yıkama ve temizleme firmaları, Gayri Sıhhi Müesseseler Yönetmeliği hükümlerine tabidir. Bu tür firmaların faaliyetleri, toplum ve çevre sağlığının korunması açısından önem taşımaktadır. Bu yüzden, halı yıkama firmalarının faaliyetleri ile ilgili zararlı etkilerin yok edilmesi veya en düşük seviyeye indirilmesi ve doğal kaynakların kirlenmelere karşı korunması açısından halı yıkama firmalarının ruhsat alarak faaliyet göstermeleri ve kontrol altında tutulmaları gerekmektedir. Gayri Sıhhi Müesseseler Yönetmeliği bu konuda usul ve esaslar taşımaktadır.

Halılarınız temizliği salığınız için en önemli kriterdir.

Kaynarca Halı Yıkama ve Kaynarca Koltuk Yıkama Hizmetleri;

Osmanlı Halı Yıkama Profesyonel Halı Yıkama İçin Bizi Arayınız

0 262 655 18 17 0 541 655 18 17

Halı Yıkamak Bizin İşimiz. Halı Yıkama,Koltuk Yıkama ve diğer bir çok hizmetimiz için halı yıkama metre kare fiyatları için bizi arayınız.

Yerinde, Cami halısı ve toptan yıkamalarda fiyat teklifi için bizleri arayınız.

Kaynarca Halı Yıkama
Kaynarca Halı Yıkama

Tuzla, Gebze, Darıca, Kaynarca ve çevresine hizmet vermekteyiz.

Kaynarca da ve Çevresinde Hizmet Verilen Bölgeler;

Pendik Tuzla Darıca Gebze Çayırova Kaynarca Halı ve Koltuk Hizmeti Verilmektedir.

Leave a Reply